Tanecznik

Tanecznik to pierwszy i najpopularniejszy w Polsce podcast dotyczący tańców socjalowych – aktualnie najprężniej rozwijających się gatunków tanecznych w Europie. Jego autorkami są Magda Kochmańska i Danuta Pietrzak –  instruktorki oraz tancerki salsy, w środowisku socjalowych tańców od ponad 10 lat.

Do odcinków zapraszani są goście z różnych środowisk i branż i wspólnie rozmawiamy na tematy taneczne i około-taneczne.

Tanecznik Podcast powstał w 2021 roku i publikuje cotygodniowe odcinki które pojawiają się na wszystkich dużych platformach podcastowych: Google Podcast, ApllePodcast, Spotify.

Na dzień 20.10.2022 mamy ponad 17 000 odsłuchań oraz najbardziej aktywną grupę fanów na IG @Tanecznik.Podcast której codzienna aktywność wynosi ponad 30% .

Statystyki

Statystyki podcastu z dnia 21.10.2022 ze Spotify
Demografia słuchaczy podcastu na platformie Spotify

Co oferujemy?

  • Reklama w odcinku
  • Dodatkowy odcinek o twojej firmie
  • Stała współpraca

Co tancerze mówią o naszym podcaście?

Przeszłam przez wszystkie odcinki niemal jednym ciągiem – a to się zdarza rzadko, bo ja za podcastami raczej nie przepadam. Robicie super robotę – raz, że poruszacie bardzo ważne wątki ze świata tańca (Tanecznik powinien być pozycją obowiązkową każdego kursanta! A dwa że wplatacie w to całą masę tematów pozatanecznych– czy to psychologicznych, czy socjologicznych, czy różnych innych ciekawostek i faktów ze świata, dzięki czemu Wasz program jest wielowymiarowy, a to jest super!

Chcesz z nami współpracować? Wyślij mail na tanecznik.podcast@gmail.com